Zveřejňujeme program

Nabídneme projekce všech 40 snímků, které postoupily do soutěže festivalu. Kromě toho festival tradičně nabídne bohatý doprovodný program. Vstup je tradičně zdarma. Na workshopy je z kapacitních důvodů potřeba se zaregistrovat.

Těšit se můžete například na projekci filmu O malých věcech s debatou s jeho režisérem, Denisem Šafaříkem, čeká nás také audiovizuální workshop pro střední školy, workshop Color Gradingu pro pokročilejší tvůrce, fotografický workshop s Šimonem Pikousem, filmový kvíz, koncerty kapel Laokoon a Tim3land, DJ Leafura, scénicko-literární večer, zahrnující např. scénické čtení Pásma Guillauma Apollinaira v podání studentů Kulturní dramaturgie, autorská čtení básníků Jakuba Chrobáka, Radka Touše či Jakuba Perglera, vernisáž výstavy cityLOVE dua J3T o mizejícím geniu lovci evropských měst, nebo hokejový turnaj v esportu. V rámci závěrečného galavečera se s unikátním vizuálně-hudební projektem Chceme umírat představí Martin Ježek a Jaroslav Tarnovski.

Kompletní program najdete ZDE