Kdo získá ceny Opavského páva 2019? Dozvíte se to dnes večer

Také vás zajímá, kteří mladí filmaři získali některou z cen letošního šestého ročníku mezinárodního festivalu studentského filmu Opavský páv, který dnes večer skončí v Opavě? Tak neváhejte a přijďte na závěrečný galavečer Opavského páva 2019, který začíná ve 20 hodin ve víceúčelovém kinosále univerzitního areálu Hauerova ul. 4 v Opavě.
Provázet jím bude herec divadla Komorní aréna Ostrava Šimon Krupa a účastníkům ho zpříjemní také kapela Dr. Šnéberger.

Odborná porota ve složení dramaturg a režisér Jan Gogola ml., režisér Petr Klein Svoboda, scenáristka, režisérka a herečka Lucia Klein Svoboda, dokumentarista Jan Plachý, dramaturgyně a ředitelka festivalu Serial Killer Kamila Zlatušková, scenárista, režisér a kameraman Martin Duba a vedoucí Ateliéru animované tvorby na Fakultě multimediálních komunikací ve Zlíně Lukáš Gregor opět udělila pětici cen v kategoriích a cenu pro absolutního vítěze. Jejich vítěze, stejně jako vítěze Ceny diváků, která bude udělena až po ukončení všech festivalových projekcí, najdete dnes dnes ve 21. hodin na tomto webu.

Tedy, pokud nepříjdete přímo na galavečer. Jak se říká, nejlepší je být u toho…