Vladimír Skórka, Daniel Strejc: Jak se točila Lajna

Debata s režisérem a producentem seriálu z hokejového prostředí, který zvítězil v kategorii Nejlepší on-line seriál na 1. ročníku festivalu Seriál Killer. Aktuálně se připravuje druhá série, v rámci debaty uvidíte projekci jednoho z dílu 1. série a především pak – vůbec poprvé veřejně – ukázky ze série druhé.
Vladimír Skórka
Spoluautor pořadů Sabotáž a Pečený sněhulák pro Českou televizi a moderátor autorských pořadů pro Helax a Evropu 2. Reklamní kreativec, který natočil např. reklamní spoty pro ČPZP a Eko-kom a psal scénáře virálních a prezentačních videí pro Vítkovice Machinery Group, Avon či Reflex.

Daniel Strejc
Zakladatel internetové televize OBBod. Aktuálně šéfproducent hrané tvorby internetové televize Stream.cz. Jeho producentská kariéra je spojena např. s filmy Padesátka, Krásno nebo Zakázané uvolnění.
S Vladimírem Skórkou a Danielem Strejcem se můžete setkat ve čtvrtek 16. 5. v 18 hodin v budově Filozoficko-přírodovědecké fakulty na Hauerově ulici č. 4 v Opavě.

Foto: trajler k seriálu Lajna