Registrace filmů spuštěny! (informace pro studenty)

Registrace filmů pro 4. ročník Opavského páva 2017 byly spuštěny. Potrvají od 1. do 31. března 2017.

Studenti mohou i letos přihlašovat své filmy do soutěže festivalu Opavský páv v následujících 5 kategoriích – hraný film, krátkometrážní hraný film, dokumentární film, animovaný film a hudební videoklip.

Pro přihlášení svého snímku prosíme vyplňte formulář na webových stránkách festivalu v sekci registrace. Po odeslání formuláře vyčkejte na potvrzující mail. Pokud do týdne neobdržíte mailem potvrzení Vaší registrace, prosíme kontaktujte nás prostřednictvím mailu (opavskypav@gmail.com) nebo našeho Facebooku.

Další informace o průběhu soutěže obdržíte spolu s potvrzením Vaší registrace.

UPOZORNĚNÍ!

Studenti, kteří zaslali svou registraci soutěžního snímku před oficiálním zahájením registrací (tj. 1.3.2017) a neobdrželi potvrzující email, kvůli technickým problémům pravděpodobně nebyli zařazeni do festivalové soutěže. Prosíme proto, aby registraci opakovali v oficiálním termínu (1. – 31. 3. 2017) a vyčkali na potvrzovací email, popřípadě se obrátili na organizační tým festivalu prostřednictvím mailu (opavskypav@gmail.com) nebo facebooku.

Registrations for Opavský páv 2017 will run 1.3. – 31.3. 2017. After registration (http://opavskypav.slu.cz/cs_CZ/register/) please wait confirmation email or contact us via email (opavskypav@gmail.com) or Facebook.